Customer Service

Hulp is maar een muisklik verwijderd.

Ons team van deskundigen staat klaar om te helpen, wanneer u ons maar nodig hebt.

Als u vragen hebt over een van onze gasdetectieproducten of -diensten, aarzel dan niet om ons te contacteren. Wij proberen ervoor te zorgen dat u met onze apparaten en systemen geheel tevreden en 100% beveiligd bent. Dus hebt u hulp nodig om een nieuw product te vinden of met uw huidig systeem, dan kunt u dat gewoon vragen.

Veiligheid vinden wij allemaal belangrijk. Hoe meer u afweet van en vertrouwd bent met gasdetectie, des te beter iedereen 's nachts slaapt. U kunt ons te allen tijde bereiken op onderstaande locatie.

Subscription Center

Unsubscribe

Global Unsubscribe

Customer Business Centre
Life Safety Distribution GmbH
Javastrasse 2, 8604 Hegnau
Switzerland
Main Phone: +41 (0)44 943 4300
Main Email: gasdetection@honeywell.com
Main Fax: +41 (0)44 943 4398
Customer Service
Life Safety Distribution GmbH
Javastrasse 2, 8604 Hegnau
Switzerland
Main Phone: 00800 333 222 44 (gratis)
Main Email: ha.bnl@honeywell.com
Main Fax: 00800 333 222 55
Europe North
Zone Manager (Benelux & Nordics)
Hendrik Heeze
Main Phone: +32 485 807 907
Main Email: hendrik.heeze@honeywell.com
Netherlands
Portable Gas Detection
Regional Sales Manager
Henk Borst
Main Phone: +31 653 166 408
Main Email: henk.borst@honeywell.com
Netherlands North
Fixed Gas Detection
Regional Sales Manager
Jean Paul Varossieau
Main Phone: +31 622 920 592
Main Email: jean-paul.varossieau@honeywell.com
Netherlands South
Fixed Gas Detection
Regional Sales Manager
Bas Jeuriens
Main Phone: +31 651 417 943
Main Email: bas.jeuriens@honeywell.com
Belgium & Luxemburg
Portable Gas Detection
Regional Sales Manager Belgium
Piet Verlinde
Main Phone: +32 492 230 441
Main Email: piet.verlinde@honeywell.com
Belgium South
Fixed Gas Detection
Regional Sales Manager
Bart Hugens
Main Phone: +32 497 055 453
Main Email: bart.hugens@honeywell.com
Belgium North
Fixed Gas Detection
Regional Sales Manager
Roel Deckers
Main Phone: +32 499 586 419
Main Email: roel.deckers@honeywell.com